حتما برای شما سوال پیش آمده که تزریق پلاستیک چیست ؟ در پاسخ این سوال باید بگیم که یکی از جدیدترین و ساده ترین راه ها برای تولید پلاستیک به شکل انبوه استفاده از تزریق پلاستیک می باشد که شما می توانید با توجه به مواد اولیه مورد نظر خود، درخواست تولید پلاستیک مورد نظر خود را داشته باشید. هزینه های اولیه برای راه اندازی این روش تولید پلاستیک نیز بسیار بالاست که البته در کوتاه ترین زمان می توان به سرمایه اولیه دست یافت.

تزریق پلاستیک و چه امکاناتی دارد ؟

امروزه تزریق برای پلاستیک یکی از جدیدترین و ساده ترین راه ها برای ساخت انبوهی از پلاستیک در سطح جهان می باشد که بسیاری از شرکت ها نیز با طراحی دستگاه های مختلف تزریق توانسته اند افراد فعال در این حوزه را همراهی کنند.

هزینه های بسیار پایین ساخت، استفاده از تنوع بسیار بالا اشکال در ساخت پلاستیک ها و مناسب برای استفاده در هر صنعتی از مهمترین ویژگی های استفاده از این روش برای ساخت و تولید انواع محصولات پلاستیکی می باشد. افراد می توانند با توجه به قیمت مواد اولیه برای تهیه پلاستیک مورد نظر خود، یکی از این مواد اولیه ها را انتخاب کرده و آن را مورد استفاده قرار دهند. همچنین بسیاری از افراد نیز امروزه از همین فرایند تزریق برای تولید پلاستیک، درآمد بسیار خوبی را نیز کسب می کنند.

ادامه مطلب . . .  به چه دلیل به تزریق پلاستیک PowerTeck مراجعه کنیم ؟

تزریق پلاستیک چیست

قابلیت ها و محدودیت های تزریق

توجه داشته باشید که تزریق کردن پلاستیک دارای یک سری از محدودیت ها و قابلیت ها می باشد که از مهمترین محدودیت های تزریق پلاستیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • توجه داشته باشید که تولید تزریق برای تیتراژ های بسیار پایین اصلا سود آور و مناسب نمی باشد چرا که نیاز به هزینه های بالایی دارد. تزریق برای تیراژهای بالای ۱۰۰۰ قطعه مناسب خواهد بود.
  • بالا بودن هزینه های اصلاحات در ساخت قالب
  • زمان تحویل سفارش بسیار طولانی تر می باشد و اگر تعداد سفارش نیز بیشتر باشد در این صورت زمانی حدود یک ماه را باید منتظر باشید.

از قابلیت های تزریق پلاستیک نیز می توان به یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای ساخت قالب تزریق پلاستیک و تولید پلاستیک مورد نظر، خواص فیزیکی پلاستیک تولید شده با توجه به سفارش و داشتن قابلیت تکرار پذیری بسیار بالا اشاره کرد. برای سفارش در خصوص خدمات تزریق پلاستیک با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید .