تزریق پلاستیک یکی از مهمترین و ضروری ترین اقداماتی می باشد که امروزه توسط بسیاری از شرکت ها صورت می گیرد و قطعا یکی از باتجربه ترین و با کیفیت ترین خدمات تزریق پلاستیک توسط شرکت ما صورت می گیرد. شما می توانید برای آگاهی از هزینه های ممکن برای ساخت قطعات پلاستیکی مورد نظر خود با همکاران ما در تماس باشید.

خدمات تزریق پلاستیک

آیا شما نیز به دنبال تزریق پلاستیک هستید؟ آیا می خواهید از بهترین و باکیفیت ترین خدمات بهره مند باشید؟ از شما دعوت می شود که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و اطلاعات ارزنده ای را در این خصوص به دست بیاورد.

تزریق پلاستیک یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای ساخت انبوهی از قطعات پلاستیک به قیمت مناسب می باشد. امروزه بسیاری از کارگاه ها و شرکت ها را می توانید مشاهده کنید که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

در تزریق مواد پلاستیکی از مجهزترین و مدرن ترین تجهیزات لازم استفاده می شود که در ابتدا مواد پلاستیکی یا همان گرانول های پلیمری را ذوب کرده و آن را به کمک یک فشار قابل توجهی در درون قالب های از پیش تهیه شده می ریزند تا مواد مذاب بتواند شکل این قالب ها را به خود داشته باشد.

این پلاستیک مایع و ذوب شده در درون قالب ها خنک و جامد می شود که سپس مورد رنگ آمیزی توسط مواد افزودنی دیگر قرار می گیرد. به تمام این مراحل گفته شده، تزریق پلاستیک گفته می شود که از این امر در بسیاری از صنایع از جمله صنعت خودروسازی، لوازم آشپزخانه و غیره استفاده می شود.

دلیل محبوبیت تزریقات پلاستیک

توجه داشته باشید که در سال های اخیر شاهد فراوانی استفاده از تزریقات پلاستیک هستیم که بی شک این امر دارای مزیت ها و ویژگی های بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر نیز محبوبیت آن را به دنبال دارد. از مهمترین دلایل محبوبیت استفاده از تزریقات پلاستیک می توان به هزینه های بسیار پایین آن اشاره کرد. البته در نظر داشته باشید که هزینه های پایین در صورتی امکان پذیر خواهد بود که این محصول در تیراژهای بسیار بالایی تولید شوند.ادامه مطلب . . .  انتخاب میز ال سی دی مناسب

همچنین در یک فرآیند می توان تعداد قطعات زیادی را تهیه و آماده کرد. البته در کنار برخی از مزیت های این فرآیند، می توان به برخی از معایب آن نیز اشاره کرد که از مهمترین آن می توان به داشتن سرمایه اولیه بسیار بالا و طولانی بودن فرآیند تولید اشاره کرد. با این حال بسیاری از افراد و شرکت ها به دنبال دریافت خدمات تزریق پلاستیک هستند تا بتوانند این قطعات تولید شده را در صنعت خود مورد استفاده قرار دهند.

PowerTeck

مواد اولیه تزریقات پلاستیک

یکی از مهمترین آیتم هایی که بایستی در تزریق پلاستیک به آن توجه لازم را داشت، کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه می باشد به طوری که این امر در کیفیت نهایی محصول و قطعات تولید شده نیز سهم خواهد داشت.

پلاستیک رنجبر با استفاده از مرغوب ترین و سازگارترین پلاستیک ها با محیط طبیعی کار خود را انجام می دهد به طوری که حجم بسیار بالایی از پلاستیک های استفاده شده از نوع ترموپلاستیک بوده و این نوع از پلاستیک به کمک مواد افزودنی از جمله مواد معدنی و فیبر و ذرات پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد تا مقاومت بسیار بالایی را در برابر شرایط هوایی و آتش داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید که با توجه به صنعتی که قرار است تزریقات پلاستیک برای آن صورت بگیرد، از انواع بسیار متنوعی پلاستیک استفاده می شود که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پی ای آی
  • پلی استیرین
  • نایلون
  • ای بی سی
  • درلین
شمشاد سه طبقه

بهترین شرکت ارائه خدمات تزریق پلاستیک

پلاستیک ما یکی از بهترین و متخصص ترین شرکت ها در زمینه ارائه انواع خدمات می باشد و شما می توانید نمونه های کارهای انجام شده را از وب سایت اینترنتی پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید. توجه داشته باشید که قطعات طراحی شده برای صنایع بسیار مختلفی مورد استفاده می باشد و شما نیز می توانید با توجه به صنعتی که در آن مشغول به کار هستید، سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

ادامه مطلب . . .  ساخت گل مصنوعی

از دیگر مهمترین خدمات ارائه شده در شرکت ما به جز تزریق پلاستیک می توان به ، ساخت گل مصنوعی و غیره اشاره کرد. همچنین شما می توانید از همکاران ما خدمات و مشاوره های رایگانی را در این زمینه دریافت کنید.

هزینه تزریق پلاستیک

هزینه های تزریق پلاستیک

یکی از مهمترین موضوعاتی که برای بسیاری از افراد در دریافت خدمات تزریقات پلاستیک وجود دارد، هزینه های این فرآیند می باشد که در خصوص این هزینه ها می توان گفت، هر کدام از شرکت ها با توجه به فرمولی اقدام به محاسبه هزینه های تزریقات پلاستیک دارند که این فرمول عبارت است از:

هزینه های ساعتی + تعداد قطعات تقسیم بر هزینه ماشینکاری+ هزینه مواد اولیه مساوی است با هزینه هر قطعه

همچنین می توانید در خصوص برآورد هزینه های احتمالی با همکاران ما در تماس بوده و اطلاعات لازم را از آن ها جویا شوید.